تبلیغاتآغاز پخش یک مجموعه عروسکی جدید

مخاطبان شبکه دو، از این هفته شاهد پخش مجموعه‌ای دیگر از تولیدات تابستانی این شبکه خواهند بود. این برنامه نمایشی که «ماماهوت» نام دارد با هدف به تصویر کشیدن موضوعات مختلف اجتماعی در فضای یک محله از یکشنبه، 11 مرداد ساعت 19 به روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مجموعه تلویزیونی «ماماهوت» کاری از گروه خانواده و فرهنگ، روایت متفاوتی از دغدغه‌های اجتماعی خانواده‌های ایرانی با محوریت سبک زندگی و ساختاری عروسکی است که به تهیه‌کنندگی عباس صالحی، کارگردانی رزیتا غفاری و نویسندگی امیرعلی نبویان تهیه شده است.

این برنامه با ایجاد فضایی بانشاط، موضوعات و دغدغه‌های روز را در قالب نمایش‌های عروسکی و حضور مهمانان مختلف به مخاطبین منتقل می‌کند. ترویج یک خانواده مطلوب و سبک زندگی برتر اسلامی- ایرانی، وظایف، تکالیف و حقوق افراد در قبال یکدیگر، در قالب پیوندهای خانوادگی و ارتباطات درون‌شهری و ... در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

خانواده ماماهوت شامل ماماهوت، بابا هوت، ماهوت، هوتن و ... همچنین دیگر شخصیت‌های عروسکی در قالب انسان، حیوان و گیاهان، کاراکترهای بخش‌های نمایشی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

جنس عروسک‌های این مجموعه به مانند ساختار آن در مقایسه با سایر مجموعه‌های تلویزیونی از شکلی نوین برخوردار است و برخلاف سایر عروسک‌ها که غالبا از پارچه، چوب و ... ساخته می‌شوند این عروسک‌ها ماهوتی‌اند، به همین دلیل نام این مجموعه از جنس عروسک‌ها گرفته شده است.

«ماماهوت» کاری است از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری که این هفته از یکشنبه تا چهارشنبه و زین پس هر هفته شنبه تا دوشنبه ساعت 19 پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت 14:15 روز بعد خواهد بود.

سایر دست‌اندرکاران «ماماهوت» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: امیرعلی نبویان، نویسندگان: پژمان مهرانی، بنیامین سربندی، تدوین: سعید یاسی پور، تصویربرداران: رضا شیخی، رضا شیبانی، طراحی دکور: رسول محمدی فر، مدیر دوبلاژ: اشکان صادقی، مدیر تولید: سجاد نوری.

مرداد 10ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: