تبلیغاتاتش گرفتن یک اتوبوس در جاده هراز / مسافران سالم هستند

آتش سوزی از ناحیه موتور اتوبوس بوده و خوشبختانه با هوشیاری راننده اتوبوس و همچنین سرعت عمل بالای آتش نشانان این حریق به سرعت مهار شد و هیچ گونه تلفات جانی درپی نداشته است.

مدیرعملیات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: همگی 47 مسافر یک اتوبوس که به علت نقص فنی در جاده هراز دچارآتش سوزی شد، سالم هستند.

به گزارش ایرنا، بهزاد نعمتی افزود: آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس، ساعت یک و 50 دقیقه بامدادامروز یکشنبه به سامانه اطلاع رسانی 125 سازمان آتش نشانی شهرداری آمل اعلام شد.

وی اظهار کرد: بلافاصله نیروهای امدادی سازمان اتش نشانی به همراه دو خودروی اطفایی و یک دستگاه خودروی امداد و نجات و یک دستگاه خودروی سبک در محل حادثه حاضر شدند .

وی افزود: آتش سوزی از ناحیه موتور اتوبوس بوده و خوشبختانه با هوشیاری راننده اتوبوس و همچنین سرعت عمل بالای آتش نشانان این حریق به سرعت مهار شد و هیچ گونه تلفات جانی درپی نداشته است.

نعمتی اضافه کرد: مسافران این اتوبوس که از ساری عازم تهران بودند ساعتی پس از این حادثه با یک دستگاه اتوبوس دیگر راهی مقصد شدند.

هراز به همراه کندوان و فیروزکوه سه محور اصلی مازندران است که این استان را به پایتخت و مناطق غربی و شرقی کشور متصل می کند .

این سه محور شلوغ ترین جاده های مازندران در روزهای منتهی به تعطیلات آخر هفته است .

مرداد 10ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: