تبلیغاتاخباری: اشتباه مقابل قطر قابل جبران نیست

همه مردم نسبت به اهمیت و حساسیت این مرحله از مسابقات اشراف دارند و به دلیل اینکه چهار سال پیش همه مردم ما طعم صعود به جام جهانی را چشیده اند، به خوبی شیرینی آن را می دانند. مطمئن باشید اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند که حتما هم این اتفاق می افتد، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد هواداران فوتبال می توانند یازدهم شهریور روزی وحشتناک را برای تیم ملی قطر درست کنند.

به گزارش "ورزش‌ سه"، محمدرضا اخباری درباره شرایط تیم ملی فوتبال، وضعیت اردوی ایتالیا، دیدار با قطر و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که در ادامه آمده است:

با روحیه مناسبی به اردو اضافه شدم

اردوی خوبی را تا اینجای کار پشت سر گذاشته ایم. از نظر وضعیت تمرین و تغذیه در شرایط خوبی قرار گرفتیم و تا امروز هم یک بازی تمرینی خوب داشته ایم. من هم خوشبختانه شرایط خوبی دارم و بعد از اینکه لیگ به  شکل خوبی برای تراکتورسازی به تعطیلات رفت، من هم با روحیه مناسبی به اردوی تیم ملی اضافه شدم و حتما با تمریناتی که اینجا انجام می دهیم، با آمادگی بیشتری به تیم باشگاهی مان بر می گردیم.

با حمایت مسئولان دل مردم را شاد می کنیم

این روزها به غیر از موفقیت در بازی اول به چیز دیکری فکر نمی کنیم. همه اعضای تیم چه بازیکنان و چه کادر تلاش می کنند که شروع خوبی در رقابتهای انتخابی جام جهانی داشته باشیم. می دانیم که  کار در این مرحله سخت است چون هر 12 تیمی که تا این مرحله آمده اند، نشان داده اند بهترین تیمهای آسیا هستند و می خواهند هر طور شده سهمیه صعود به جام جهانی را کسب کنند اما من بسیار امیدوارم با کمک مسئولان و حمایت ملی تیم ملی کشورمان می تواند دل مردم را شاد کند.

باید بهترین میزبانی را داشته باشیم

همه مردم نسبت به اهمیت و حساسیت این مرحله از مسابقات اشراف دارند و به دلیل اینکه چهار سال پیش همه مردم ما طعم صعود به جام جهانی را چشیده اند، به خوبی شیرینی آن را می دانند. مطمئن باشید اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند که حتما هم این اتفاق می افتد، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد. اگر می خواهیم به جام جهانی صود کنیم، راهی به جز کسب تمام امتیازهای خانگی نداریم و این میسر نمی شود مگر اینکه به خوبی از امتیازهای میزبانی استفاده کنیم که حضور تماشاگران در ورزشگاه مهمترین امتیاز میزبانی تیم ملی ایران محسوب می شود.

اشتباه های کوچک قابل جبران نیست

در بازی قبلی مقابل قطر ما متاسفانه روی اشتباه های کوچک خودمان بازی را به حریف واگذار کردیم اما الان می دانیم که این اشتباههای کوچک  می تواند غیر قابل جبران باشد، بنابراین باید در طول 90 دقیقه تمرکزمان را حفظ کنیم. دیدار برابر قطر و به طور کل بازیهای این مرحله فرصت برای اشتباه کردن نداریم.

شهریور 1ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: