تبلیغاتاسب قائمی به میدان می رود(+عکس)

فرهاد قائمي كه به تازگي در المپيك ريو درخشش داشته است در اين ايران حضور ندارد و براي شركت در مسابقات قهرماني باشگاه هاي آسيا در ميانمار به سر مي برد اما طبق روال گذشته كه مسابقات اسبش را از طريق اينترنت پي گيري مي كند.

مسابقات هفته دوم كورس تابستانه اسبدواني تهران، پنج شنبه اين هفته در مجموعه سواركاري نوروز آباد برگزار مي شود.

مسابقات كورس اسبدواني تهران كه پس از وقفه اي يك ساله از جمعه هفته گذشته در مجموعه سواركاري نوروز آباد تهران در 8 كورس به مسافت 1000 متر با حضور پرشمار مالكان،سواركاران و علاقه مندان به اين رشته ورزشي  برگزار شده بود اين هفته در دو روز پنج شنبه و جمعه ميزبان علاقمندان پرشمار اسبدواني كشور خواهد بود. 

مجموعه سواركاري نوروز آباد در حالي بار ديگر پس از يك سال سكوت، سواركاران  را در پيست سواركاري خود مي بيند كه اين مجموعه توسط فدراسيون سواركاري و اسبدواني پس از اينكه از شركت تجهيز و توسعه امكان ورزشي تحويل گرفته شد، مرمت و بازسازي شده است. 

در پنج شنبه پيش رو 7 كورس به مسافت 1000متر برگزار مي شود كه دو كورس آن متعلق به اسب هاي نژاد عرب است و سه كورس از اسب دوخون و دو كورس ديگر براي اسب هاي نژاد تروبرد توليد داخل كشور خواهد بود. مسابقات روز جمعه نيز در 7 كورس برگزار خواهد شد.

حميد رادان نايب رييس كميته اسبدواني كشور در گفت و گو با فارس با بيان اينكه برگزاري دوباره كورس اسبدواني تهران با همت و تلاش خانواده بزرگ سواركاري و اسبدواني كشور صورت گرفته است گفت: برنامه ريزي وسيعي  توسط اقاي خليلي رييس فدراسيون براي برگزاري كورس تابستانه تهران صورت گرفته است. هيات اجرايي نيز در هفته هاي اخير براي آماده سازي مسابقات تلاش هاي زيادي را انجام داده تا شاهد حضور پرشمار علاقندان به اسبدواني در تهران باشيم.  

جالب اينكه در اين هفته اسب فرهاد قائمي بازيكن تركمن و با اخلاق تيم ملي واليبال ايران با نام «ريو ونتورا» در كورس چهارم با مربيگري امير جعفرپور به رقابت مي پردازد. فرهاد قائمي كه به تازگي در المپيك ريو درخشش داشته است در اين ايران حضور ندارد و براي شركت در مسابقات قهرماني باشگاه هاي آسيا در ميانمار به سر مي برد اما طبق روال گذشته كه مسابقات اسبش را از طريق اينترنت پي گيري مي كند.

شهریور 3ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: