تبلیغاتبهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

کرم های ضد پیری محتوی رتینول ها و آلفا هیدروکسی اسید به طور معمول شب هنگام استفاده می شوند زیرا استفاده از این کرم ها در طول روز می تواند فرد را نسبت به خورشید حساس سازد.

لکه های پوستی، چین و چروک و خطوط ریزی که روی پوست ایجاد می شوند، بخشی اجتناب ناپذیر از افزایش سن انسان هستند. در هر روز از زندگی، بدن ما به لطف آنزیم کلاژناز در پوست اقدام به تولید و تجزیه کلاژن می کند. اما با افزایش سن انسان، ما کلاژن بیشتری نسبت به آن چه تولید می شود از دست می دهیم و این یکی از دلایل ایجاد چین و چروک در پوست است.

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

به گزارش گروه سلامت عصرایران به نقل از "هلث"، کرم های ضد پیری محتوی رتینول ها و آلفا هیدروکسی اسید به طور معمول شب هنگام استفاده می شوند زیرا استفاده از این کرم ها در طول روز می تواند فرد را نسبت به خورشید حساس سازد. افزون بر این، پوست انسان از فرصت بیشتری برای ترمیم خود هنگام خواب برخوردار است. همچنین، مواد تشکیل دهنده فعال در شب بهتر کار می کنند زیرا بدن انسان فرصت استراحت دارد. هنگام شب ما به آرایش صورت یا استفاده از کرم های ضد آفتاب اقدام نمی کنیم و از این رو محصولات ضد پیری می توانند به خوبی جذب پوست شوند.

در ادامه قصد داریم چند نمونه از بهترین محصولات ضد پیری مخصوص شب که به گفته متخصصان پوست از عملکردی خوبی برخوردار هستند را معرفی کنیم.

RoC Deep Wrinkle Night Cream

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

این کرم حاوی رتینول، یکی از رایج‌ترین و موثرترین مواد تشکیل دهنده ضد پیری است. رتینول به عادی سازی ترمیم پوست کمک می کند و از تجزیه کلاژن جلوگیری می کند. این محصول برچسب قیمت 23 دلاری را یدک می کشد.

Aveeno Active Naturals Absolutely Ageless Intensive Renewal

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

این محصول حاوی ویتامین C است. این آنتی اکسیدان به ترمیم صدمات رادیکال های آزاد به بافت کشسان پوست کمک می کند. همچنین این محصول یک سرم ضد پیری است که سبک‌تر از درمان های دیگر مبتنی بر کرم در نظر گرفته می شود. به گفته متخصصان پوست، همواره باید محصولی مناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید. پس اگر پوست شما چرب است، به جای یک مرطوب کننده قوی از یک سرم ضد پیری استفاده کنید. این کرم برچسب قیمت 22 دلاری را یدک می کشد.

Oaly Active Botanical Intensive Night Cream Moisturizer

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

اگر قصد دارید تا مقابله با پیری را از طریق یک محصول داروخانه ای آغاز کنید، این محصول شرکت Oaly یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود که در آن از ترکیبات گیاهی طبیعی برای تقویت و ترمیم بافت پوست استفاده شده است. پیش از این که در پی راهکارهایی قوی‌تر برای مقابله با پیری پوست خود باشید می توانید استفاده از چنین محصولاتی را مد نظر قرار دهید. این کرم برچسب قیمت 15 دلاری را یدک می کشد.

Neutrogena Rapid Wrinkle Repair Night Moisturizer

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

کرم های ضد پیری اغلب ترکیبی از چندین محصول هستند به این معنی که چندین عامل برای شکل گیری فرمول ضد پیری در یک بسته گرد هم آمده اند. این کرم شب مرطوب کننده حاوی رتینول و اسید هیالورونیک به عنوان مواد تشکیل دهنده کلیدی است. این کرم برای افرادی که دچار خشکی پوست هستند نیز مناسب است. اگر دارای پوست خشکی هستید، اسید هیالورونیک ماده تشکیل دهنده فوق العاده ای است که هنگام خرید یک کرم ضد پیری باید به آن توجه داشته باشید زیرا به واقع پوست را مرطوب می سازد. این محصول برچسب قیمت 19 دلاری را یدک می کشد.

Vichy Normaderm Anti-Aging Anti-Imperfection Anti-Wrinkle Resurfacing Care

بهترین کرم‌های شب ضدپیری از نگاه متخصصان پوست

این کرم-ژل تمامی پایه های مقابله با پیری پوست را در اختیار دارد. ویتامین C محصولی است که به صاف کردن چین و چروک ها و اصلاح سطح پوست کمک می کند، در شرایطی که اسید گلیکولیک با لکه ها مقابله می کند. همچنین این محصول فاقد پارابن ها است. پارابن ها نگهدارنده های رایجی هستند که در بسیاری از افراد موجب تحریک پوست می شوند. این کرم برچسب قیمت 25 دلاری را یدک می کشد.

مترجم: محمد مهدی حیدرپور 
شهریور 2ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: