تبلیغاتتوقف فیلمبرداری «اشباح» مهرجویی برای ۲ روز

فیلمبرداری «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی به مدت دو روز متوقف شد.

به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پی درگذشت ژیلا مهرجویی، خواهر داریوش مهرجویی این کارگردان ادامه ساخت فیلم خود را فعلا به مدت دو روز متوقف کرده است.

به گفته دستیار مهرجویی؛ تاکنون حدود ۴۰ درصد از فیلمبرداری «اشباح» انجام شده و دیگر صحنه‌های این فیلم که بیشتر مربوط به زمان حال می‌شود، باقی مانده است با این حال به دلیل شرایط روحی داریوش مهرجویی کار فعلا متوقف است.

به گزارش ایسنا، «اشباح» جدیدترین فیلم داریوش مهرجویی است که دوم آذرماه کلید خورد. در این فیلم که محمود کلاری آن را فیلمبرداری می‌کند، مهتاب کرامتی، حسن معجونی، مهدی سلطانی، ملیکا شریفی‌نیا، هنگامه حمیدزاده، امیرعلی دانایی و احمد یاوری‌شاد حضور دارند.

در خلاصه فیلمنامه «اشباح» آمده است: ‌ تیمسار سلیمانی که درگیر مسائل حاد زندگی است با همسر خود دچار مشکلات عجیبی می‌شود. سارا در کشاکش زندگی پرتلاطم با تیمسار به فکر رهانیدن خود از زندگی است و در تقابل عشق و عقل که در قاموس مقررات جاری او نمی‌گنجد. دایی‌بابا وکیل خانواده در تلاش برای آرام کردن اوضاع است. از سوی دیگر معمار برای اهداف خود شرایط سختی را برای تاجی خانم و دخترش به وجود آورده است. مازیار نیز پس از آمدن به ایران درام‌های تازه‌ای را رقم می‌زند و اهالی خانواده چون شبح‌های سرگردان به دنبال خلوت‌های زندگی خود می‌گردند.»

انتهای پیام

نوشته توقف فیلمبرداری «اشباح» مهرجویی برای ۲ روز اولین بار در hid news | جدیدترین اخبارایران وجهان پدیدار شد.

آذر 8ام, 1392 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها: ، ،

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: