تبلیغاتحوزه هنری مهمترین سینمای خود را به «فروشنده» می‎دهد/ تردید در اکران فیلم فرهادی در دیگر سینماها

در حالی که اعلام شده است حوزه هنری مهمترین سینمای خود را به «فروشنده» می‎دهد، تردیدهایی در مورد اکران فیلم فرهادی در دیگر سینماهای حوزه هنری وجود دارد.

عصرایران - در هفته های اخیر پس از نمایش ندادن فیلم سینمایی «لانتوری» در سینماهای حوزه هنری این شایعه ایجاد شد که این نهاد تصمیم دارد مانند سال 91 برخی از فیلمها را که نمی پسندد در اکران تحریم کند.

این شایعه به دلیل آنکه حوزه هنری سینماهای متعددی در تهران و شهرستانها دارد این نگرانی را به وجود آورد که تعداد زیادی از مردم به خصوص در شهرهای دیگر کشور از دیدن برخی از فیلمها محروم می شوند. پس از این مسایل بود که شایعه تحریم فیلم جدید اصغر فرهادی در سینماهای حوزه هنری مطرح شد.


اما این نگرانی ها پس از آنکه مدیرپخش فیلمیران که مسئولیت پخش اثر جدید فرهادی را دارد نکات جدیدی را بیان کرد رنگ باخت. سرتیپی تاکید کرده است شرایط نمایش فیلم «فروشنده» در سینماهای حوزه هنری فراهم شده است. او بر روی اکران این فیلم در سینما آزادی به عنوان مهمترین سینمای این نهاد تاکید دارد.

اما مساله ای که اکنون مطرح می شود این نکته است که احتمال دارد حوزه هنری پس از موافقت با نمایش این فیلم در سینما آزادی به عنوان سینمای مورد توجه این نهاد، اکران این فیلم در دیگر سالن هایش در تهران و شهرستانها را محدود کند.

دهم شهریورماه «فروشنده» در سراسر کشور اکران می شود و باید منتظرماند و دید چه تعداد سالن سینما در کشور به این فیلم کنجکاوی برانگیز اختصاص خواهد یافت. تاکنون نمایش این فیلم در 20 سالن سینما در تهران و 15 سالن در شهرستانها قطعی شده است که تعداد کمی برای اکران فیلمی به این مهمی است.

شهریور 3ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: