تبلیغاتدرخواست دولت آلمان از شهروندانش: آذوقه ذخیره کنید!

به گزارش افکارنیوز،

روزنامه آلمانی «فرانکفورتر آلگماینه» اعلام کرد، برای نخستین بار از زمان جنگ سرد، دولت آلمان قصد دارد به شهروندان خود اعلام کند که برای مقابله با بحران یا شرایط اضطراری در زمان حملات تروریستی، غذا و آب ذخیره کنند.

بنا بر این گزارش، آلمان در حال حاضر پس از دو حمله تروریستی و حادثه تیراندازی ماه گذشته، در وضعیت اضطراری به سر می برد. برلین اوایل ماه جاری میلادی یک سری اقدامات امنیتی جدید را وضع و اعمال کرده است.

وزیر کشور آلمان نیز اخیرا اعلام کرده که قصد دارد به منظور شناسایی مظنونین حملات تروریستی نرم‌افزار پیشرفته چهره‌نگاری در سیستم‌های تصویربرداری مستقر در فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن نصب و راه‌اندازی کند.

روزنامه «فرانکفورتر آلگمانیه» اعلام کرد، وزارت کشور آلمان از شهروندان آلمانی خواسته تا برای حداقل ده روز متوالی ذخایر آب و غذا داشته باشند.

بنا بر این گزارش، یک سخنگوی وزارت کشور آلمان اعلام کرده که این طرح قرار است روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت مورد بررسی قرار گیرد و به محض تصویب وزیر آن را بلافاصله ابلاغ کند.

وزیر دفاع آلمان پیشتر اعلام کرده بود که این کشور در تیررس حملات تروریستی قرار گرفته است و از نیروهای نظامی آلمان خواسته بود تا همکاری بیشتر و نزدیکتری با پلیس در آماده‌سازی برای جلوگیری از حملات احتمالی در سطح گسترده داشته باشند.

شهریور 1ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: