تبلیغاترامین رضائیان اولویت‌هایش را مشخص کرد

درخاتمه الویت اول من دوم من سوم من پرسپولیس اگه نشه مجبورم بر خلاف دلم انتخاب دیگری کنم

مدافع ملی‌پوش ایران که قراردادش را با ریزه اسپور فسخ کرد  در راه بازگشت به ایران قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، رامین رضائیان بعد از اختلاف با مسئولان ریزه اسپور و خصوصا سرمربی این تیم قراردادش را با تیم ترکیه‌ای فسخ کرده و در آستانه بازگشت به فوتبال ایران قرار دارد.

بعد از این اتفاق برخی از تیم‌های ایرانی نسبت به جذب این بازیکن ابراز علاقه و تمایل کردند که از این جمع می‌توان به ذوب‌آهن و سپاهان اشاره کرد. با این حال رامین رضائیان در جدیدترین اظهارنظر خود در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده اولویت‌های اول تا سوم او مسلما پرسپولیس خواهد بود و در صورتی که این امر میسر نشود مجبور است تصمیم دیگری برخلاف میلش بگیرد. 

او در این پست اینستاگرامی نوشته: « انسان جایزالخطاست.الان ۷ سال هست که در لیگ برتر ایران سابقه دارم وارزو داشتم فوتبال اروپارا تجربه کنم تااینکه امسال پیشنهاد داشتم که با مشورت نادرست بدون درنظرگرفتن مسائل دور برش این پیشنهاد را پذیرفتم وخیلی زود به اشتباهم واین انتخابم پی بردم که باید بابت این تصمیمم تاوان سختی پس بدهم این تصمیم من باعث شد خیلی ازهوادارها پیشکسوتان وعوامل باشگاه ازمن رنجیده بشن که از همه انهاصمیمانه عذرخواهی میکنم و شخص برانکو وبه همه انها حق میدهم که مرا نبخشن؟ اما من رامین سختکوش وخستگی ناپذیرم هروقت وارد باشگاه بشم این قول را میدهم چنان تلاش وکوششی بکنم تااین ناراحتی پیش امده را از ذهن ودلشان پاک کنم وبجایش شادی بیاورم اگرم نشد برایشان مثل همیشه ارزوی موفقیت می کنم.

عواملی که باعث شده فسخ قراردادکنم :اولین روز حضورم فضای ترکیه جنگی شد من تا حالا این همه تانک وماشین های نظامی در شهر ندیده بودم واقعا ترس برم داشت تا اینکه خواستیم حرکت کنیم دیدم اقا مهدی میخواد برگرده من شوک دوم را گرفتم پیش خودم گفتم خدایا من در این شهر غریب بدون مهدی چیکار کنم گفتم اگه من هم باهاش بیام انها جریمه سنگینی برای ما دوتا در نظر بگیرن من از همان روز دیگه بفکر ارزو فوتبال اروپا را نداشتم همه از ذهن من پرید 

بفکر افتادم من چگونه برگردم گفتم برم اردو و شاید حال وهوام بهتر بشه احساس اینو کردم مهدی جدا شد نگاه همه بمن تغییرکرد شاید این نگاه نبوده برداشت غلط من بود شرایط سختی را سپری میکردم تا اینکه بازیهای دوستانه ما شروع شد بدن سازی سخت اما خوب را سپری میکردم میدیدم همیشه یک نیمه بمن بازی میرسه حالم خوب نبود بازی باتیم آلمانی چون هم بازی خوبی کردم هم گل زدم گفتم این دفعه فیکس بازی میکنم دیدم نه نگاهه منفی داره .

بامدیربرنامه ام حرف زدم که با سرمربی صحبت کنه اگه منو نمیخواد اشکال نداره دیدم میگن ماشما دوتاراهمزمان میخواستیم و الان من ازت راضیم ونمیخوام جدا شی ولی من بهت کم کم بازی میدم بازم تصمیم با خودته منم هم منتظر چنین فرصتی بودم تا اینکه با بدبختی و ٥ ساعت جلسه راضیشون کردم بدونه اینکه پولی بدم جدا بشم زنگ زدم پدرم دیدم جواب من را مثل همیشه نمیدهد از وقتی که جدا شدم از پرسپولیس باهام حرف نزد. 

ضمنا من درقراردام امده بود ای تی سی را خودم بگیرم تا مهدی بود مشکلی نبود همه چیز نصف ونیمه پیش میرفت یک چیز دیگه منواذیت میکرد فکرمیکردم اگه برم همه میگن از بدن سازی فرارکرد ماندم گل زدم نفردوم بدنسازی شدم ولی... درخاتمه الویت اول من دوم من سوم من پرسپولیس اگه نشه مجبورم بر خلاف دلم انتخاب دیگری کنم.»

با این شرایط باید دید تصمیم مسئولان پرسپولیس و شخص برانکو درباره این بازیکن چیست و آیا او به جمع خود خواهند پذیرفت یا خیر.

مرداد 10ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: