تبلیغاتسهیلی‌زاده «آوای باران» را به نیمه رساند

حسین سهیلی‌زاده با آغاز نوزدهمین قسمت از تصویربرداری «آوای باران»، مراحل ساخت این مجموعه را به نیمه رساند.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویریون رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عوامل مجموعه‌ی «آوای باران» اعلام کرده‌اند آغاز پخش این مجموعه از ابتدای آذر ماه خواهد بود.

با توجه به اینکه فیلمنامه‌ی این مجموعه به‌روز نوشته می‌شود، گروه در حال نگارش قسمت‌های جدید مجموعه‌ی «آوای باران» هستند و نوزدهمین قسمت از مجموعه تلویزیونی «آوای باران» در حال حاضر در غرب تهران تصویربرداری می‌شود.

گروه تولید و بازیگران مجموعه تلویزیونی «آوای باران» تصویربرداری سکانس‌های مربوط به شرکت فرید با بازی سیاوش خیرابی در منطقه بلوار فردوس را به پایان برده‌اند.

عوامل این مجموعه همچنین این روزها مشغول ضبط پلاتوهای خیابانی و تصویربرداری ساختمان نیمه کاره کلانتری در شهرک گلستان هستند.

مهران احمدی، سیاوش خیرابی و مهران رنجبر بازیگرانی هستند که در این بخش ایفای نقش می‌کنند.

احتمال اضافه شدن بازیگران جدید به سریال «آوای باران» وجود دارد و با توجه به این که متن سریال در حال نگارش است، ممکن است در قسمت‌های ۲۱ یا ۲۲ بازیگری جدید به کار اضافه شود. اما هنوز حضور این بازیگران در کار قطعی نشده است.

سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی سید محمد هاشمی اصلی برای گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در ۴۰ قسمت در حال تولید است.


انتهای پیام

نوشته سهیلی‌زاده «آوای باران» را به نیمه رساند اولین بار در hid news | جدیدترین اخبارایران وجهان پدیدار شد.

آبان 21ام, 1392 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها: ، ،

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: