تبلیغاتنمایندگان رادیو و تلویزیون‌های 17 کشور به ایران می‌آیند

پانزدهمین مجمع عمومی موسسه توسعه رادیو و تلویزیون‌های آسیا - اقیانوسیه که چهل و دومین نشست سالانه این اتحادیه نیز محسوب می‌شود، عصر پنجشنبه با حضور رییس سازمان صداوسیما افتتاح می‌شود.

عبدلله خسرونژاد، دبیر اجرایی چهل‌و دومین نشست سالانه و پانزدهمین مجمع عمومی موسسه‌ی توسعه‌ی رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه چه تعداد مهمان در این اجلاس حضور خواهند داشت؟ توضیح داد: این اجلاس با حضور 60 مهمان از نمایندگان رادیو و تلویزیون 17 کشور عضو در سطح وزیر، مدیر، مدیر کل و کارشناس در تهران برگزار می‌شود و هدف آن ارتقاء و توسعه فنی رادیو و تلویزیون‌های کشورهای عضو و همچنین برگزاری‌ کارگاه‌های آموزشی است.

او گفت: این اجلاس فرصت مغتنمی برای رسانه ملی است تا هم توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فنی و انسانی خود را عرضه و اثبات کند و هم بستر و شرایط لازم برای همکاری‌های بین‌الملی و تولیدات مشترک فراهم شود.

بر اساس این گزارش در این مراسم دو نشست، یکی نشست کمیته استراتژیک یا برنامه‌های راهبردی و دیگری نشست اعضای شورای اجرایی برگزار خواهد شد. همچنین مراسم معرفی آثار برگزیده یک مسابقه رادیو و تلویزیونی که اتحادیه از قبل برگزار کرده صورت می‌گیرد که با اهدای جوایز به برگزیدگان همراه خواهد بود.

مسؤولان برگزاری این نشست نیز یک تور تهران‌گردی برای اعضای این اتحادیه در نظر گرفته‌اند تا مدعوین از نزدیک با فرهنگ و زندگی روزمره در ایران آشنا شوند.

پانزدهمین مجمع عمومی موسسه توسعه رادیو و تلویزیون‌های آسیا - اقیانوسیه که چهل و دومین نشست سالانه این اتحادیه به میزبانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران 4 الی 6 شهریور ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

شهریور 3ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: