تبلیغاتگروه بخار – Steam Squad (کامپیوتر – PC)

گروه بخار – Steam Squad PC Game

| دانلود بازی گروه بخار – Steam Squad برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دانلود نسخه CODEX بازی Steam Squad |

| سال انتشار : ۲۰۱۶ |

 

p

 

 

توضیحات بازی : داستان بازی با سوال "چه می شود اگر" آغاز می شود، سوالی که وقایع بسیاری را به دنبال دارد و شما در رقم زدن آن ها فردی موثر خواهید بود. باید به این سوال ها که آیا سیبری توسط نیروهای Tianxia تصرف می شود پیش از آنکه روسیه اقدام کند؟و یا این نبرد تا اروپا و آمریکا کشیده می شود؟ پاسخ دهید. سه ابرقدرت این بازی رومانیا، بریتانیا و Tianxia می باشند که تداعی کننده جنگی عظیم در سراسر جهان هستند. وظایفی را برعهده خواهید گرفت که باید پیش از پیروزی دشمن در جنگ جهانی اول، آن ها را به سرانجام برسانید. Steam Squad در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Bretwalda Games طراحی شده است و کمپانی Bretwalda Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این بازی دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید…

 

 

Steam Squad1

 

Steam Squad2

 

Steam Squad3

 


 

» توجه: تمام نسخه‌های فشرده شده بازی‌ها در پاکت گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب بازی‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب بازی، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی بازی به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای بازی اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم پاکت گیمز امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه : همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع بازی‌ها و نسخه های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و نرم افزار های لازم برای نصب و اجرای بازی ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب بازی، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP or later
Processor: 1.7+ GHz or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVidia or ATI graphics card
Storage: 2250 MB available space

 

» پسورد فایل : www.pocketgames.ir

» حجم تقریبی : 1.14 GB

 

The post گروه بخار – Steam Squad (کامپیوتر – PC) appeared first on PocketGames.ir.

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: