تبلیغات4 دقیقه و 23 ثانیه قبل از سرنوشت شوم لطفعلی خان زند

كارگردان تئاتر از جزئيات اثرش به "عصرایران" مي‎گويد؛

نمايش «4 دقيقه و 23 ثانيه قبل از واقعه» روز چهارشنبه و پنجشنبه 3 و 4 شهريور ماه ساعت 20:30 دقيقه در پاركينگ تالار وحدت اجرا مي شود.

نويسنده و كارگردان اثر «چهار دقيقه و بيست و سه ثانيه قبل از واقعه» از اجراي اثر خود در شانزدهمين جشنواره بين المللي نمايش عروسكي تهران - مبارك خبر داد.

سيدسعيد موسوي راضي، در گفت‎وگو با خبرنگار عصرايران، ضمن توضیح اثر خود گفت: اين اثر در واقع 4 دقيقه و 23 ثانيه قبل از دستگيري لطفعلي خان زند، همسر و دو تن از يارانش را از سوي آقامحمدخان قاجار در ارگ بم به صورت موزيكال به تصوير مي كشد.

وي به صحنه هاي اكشن اين اثر اشاره كرد و گفت: گروه هنري مژوا از تكنيك سايه به جاي عروسك استفاده کرده است بدين صورت كه افراد در پشت پرده نمايش اجرا كرده و سايه آن ها بر روي پرده منعكس مي شود.

موسوي از موسيقي اين اثر ياد كرد و گفت: ترانه اين موسيقي از «روزبه بماني» است و در آن به آينده لطفعلي خان اشاره مي شود و در همين حال تصاوير روي پرده اتفاقات مربوط به چهار دقيقه و بيست و سه ثانيه قبل از خلع او را به نمايش در مي آورد.

نمايش «4 دقيقه و 23 ثانيه قبل از واقعه»  روز چهارشنبه و پنجشنبه 3 و 4 شهريور ماه ساعت 20:30 دقيقه (تا 20:35) در پاركينگ تالار وحدت اجرا مي شود و بازديد براي عموم آزاد و رايگان است.

شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می شود.

شهریور 2ام, 1395 | 0 views | دسته: مجله خبری
برچسب ها:

توضیحاتی در باب نویسندهافزودن نظر: